Vysoce přesné měřicí přístroje

Měřicí přístroje měří, jak jejich název napovídá, nejrůznější fyzikální veličiny. Hodí se proto nejen do firem, ale i do domácností. Vyberte si měřicí přístroj podle typu veličiny, kterou chcete měřit, a jejíž data byste rádi mapovali.

Typy měřicích přístrojů

Lze měřit například emise. Analyzátory spalin jsou jedním z nejvyužívanějších měřicích přístrojů vůbec. Hodí se pro profesionální seřízení a servis spalovacích systémů. Digitální manometry pro měření tlaku, diferenčního tlaku a vakua plynných médií jsou dnes již na velmi vysoké úrovni a navíc lze vybírat z několika variant podle rozsahu měření. Dále je možné měřit teplotu kapalin, povrchů a okolního vzduchu. Určitě se mohou hodit i detektory plynu detekující únik plynu, hořlavých plynů v plynových trubkách nebo plynoměrů. Často využívané jsou i měřiče průtoku vody či vzduchu.

Společnost Afriso nabízí všechny tyto typy měřicích přístrojů. Kromě toho má v portfoliu i rozsáhlé příslušenství. Seženete u ní ucpávky pro měření tlaku, filtry pro analyzátory spalin, sondy pro měření teploty, příslušenství pro měření tlaku, vyhřívané odběrové vedení nebo ISO kalibrační certifikáty.

Bez softwaru se neobejdete

Při pořizování měřicích přístrojů se neobejdete ani bez vhodného softwaru, který vám usnadní přenos dat do chytrých zařízení, například do počítačů, tabletů nebo mobilních telefonů. Společnost Afriso disponuje softwarem EuroSoft Connect pro přístroje na měření spalin, tlaku a teploty. Software EuroSoft Live je zase určen pro přenos naměřených hodnot z CAPBs.

Využijte plný servis

Jakmile si u firmy Afriso některý z měřicích přístrojů zakoupíte, můžete využít plný záruční servis. Až záruční doba uplyne, je pro vás k dispozici také pozáruční servis, který se provádí v sídle společnosti.

Afriso patří mezi uznávané výrobce měřicích přístrojů. Přístroje vyrábí pomocí těch nejmodernějších technologií, proto se pyšní kvalitou, uživatelskou přívětivostí i maximální přesností.

Foto: Afriso.cz