Takto vypadá koloběžka do sněhu

Metsä Kolo, malá rodinná firma v jižním Laponsku nabízí dobrodružné ubytování a aktivity pro individualisty. Vše dělají od srdce, věří v udržitelný rozvoj, toleranci a autentičnost.

Chystáme se zpochybnit znečišťující způsoby dopravy v zimním období prvním špičkovým elektrickým sněžným skútrem na světě. Díky dřevěnému rámu ekologicky vyrobeného skútru můžete cítit The Forest přímo pod nohama.

Elektrická sněžná koloběžka eLyly je nový, zábavný, tichý a ekologický způsob, jak zažít zimní přírodu, kdekoli je sníh. eLyly ukrývá veškerý svůj pohon v jediné jednotce. Za řiditelnou přední lyží je pásové hnací ústrojí poháněné 1 000W elektromotorem.

Gumový pás, podobný zmenšenému hnacímu ústrojí sněžného skútru, umožňuje eLyly dosáhnout maximální rychlosti 25 km/h. Celá koloběžka překlápí váhu na 55 kg a zvládne maximální hmotnost jezdce 100 kg.

 

Se složenými řídítky a připravenými k použití měří eLyly 180 cm na výšku, 120 cm na délku a 30 cm na šířku. K používání sněžného skútru není potřeba žádný řidičský průkaz ani pojištění, je lehký na přepravu a skladný. Sněžný skútr eLyly je vyroben z udržitelného dřeva a malý elektromotor vám umožňuje tiše klouzat sněhem.