Máte časté problémy se zažíváním? Dodejte tělu kvalitní probiotoka

Pokud opakovaně trpíte zažívacími obtížemi, dodávejte tělu kvalitní a přírodní probiotika. Podporují obnovu střevní mikroflóry. Skvělou volbou může být přírodní doplněk stravy Senza Lyovis od společnosti SENZA medical. Vyrábí se ze slovenské brynzy. Ta je bohatým zdrojem probiotických látek. Nacházejí se v ní bílkoviny, tuky, enzymy a komplex probiotik, která jsou zcela přírodní.

Další nabídka společnosti

SENZA medical je česká firma, která se specializuje na výrobu a distribuci jedinečných potravinových doplňků stravy. Produkty vyrábí pouze z kvalitních surovin. Díky tomu, že funguje již dlouhou dobu, získala řadu pozitivních ohlasů. Kromě výše jmenovaného Senza Lyovis nabízí i další produkty. Tady jsou některé tipy.

Zinzino Viva+

Tento zcela přírodní výživový doplněk byl vyvinutý jako úleva od stresu. Pomáhá s uvolněním napětí, zlepšuje náladu a posiluje pocit životní pohody. Podporuje správnou funkci celého nervového systému a pomáhá eliminovat únavu a vyčerpání.

SENZA Lipozomální vitamín D3K2 + AE

Především v zimě trpíme nedostatkem slunečních paprsků. Také konzumace ryb není nijak závratná. Díky tomu může naše tělo trpět významným nedostatkem vitamínů D a K. SENZA medical nabízí důmyslnou kombinaci těchto dvou velmi důležitých vitamínů. Tobolky pečují o kosti, svaly, zuby a cévy a pomáhají posilovat obranyschopnost organismu. Tento doplněk stravy představuje dobrou volbu jako prevenci proti nemocem, které vznikají jako důsledek nedostatku vitamínů, které jsou rozpustné v tucích. Mezi zdravotní komplikace patří šeroslepost, poruchy obranyschopnosti, únava nebo třeba potíže s pohybovým aparátem.

A proč právě lipozomální vitamín D? Lipozomální forma umožňuje daleko lepší vstřebatelnost. Vitamíny tak mohou lépe plnit v těle svoji funkci. Do sypké formy jsou vitamíny zpracovávány šetrnou metodou lyofilizace, což je sušení mrazem. Tato metoda zachovává vitamínům jejich účinnost.