Přeměna hmotnosti superkola na energii s pružinovým pohonem

Startup SuperWheel se sídlem v Irsku, založený Simonem Chanem, uvedl na trh nové jízdní kolo s pružinovým pohonem, kterému říká The Superwheel. Superwheel je kolo jízdního kola s vestavěným posilovacím systémem, který využívá naši patentovanou (WTECT) technologii přeměny hmotnosti (hmoty) na energii, přeměňuje hmotnost uživatele na sílu otáčení během otáčení, aby se zlepšila účinnost jízdy na kole.

Jízda na kole nebyla nyní se Superwheel nikdy jednodušší. Nejen, že je poháněna posilovačem, ale je také poháněna hmotností. Není potřeba žádná baterie a žádný limit dojezdu, takže vaše cesta bude mnohem jednodušší a šetrnější k životnímu prostředí. Superwheel vyhovuje všem cyklistům a jejich jízdnímu kolu, protože naše kolo lze během několika minut snadno připevnit na všechny druhy starých i nových kol.

SuperWheel je praktickou a pohodlnou alternativou elektrického posilovače. Ať už dojíždíte do města nebo jen rekreačně, SuperWheel vám poskytne dodatečný výkon pro snadnou jízdu na kole a umožní vám užít si jízdu na kole bez tvrdé práce.

Přeměňte své kolo na vysoce výkonné kolo se Super Wheel a zažijte svobodu snadné cyklistiky bez dojezdu a rychlostního limitu elektrického kola. Jedná se o nový způsob podpory pedálů bez baterie.

 

SuperWheel přeměňuje hmotnost a reaktivní síly země na rotační energii a poskytuje neomezený rozsah asistence při jízdě na kole. SuperWheel je revoluční cyklistické kolo, které slibuje zlepšení efektivity jízdy na kole

Testovací testy ve Francii, Irsku a Hong Kongu v roce 2022 ukázaly, že systém poskytuje více než 33% zlepšení účinnosti při použití na standardním kole a podstatně zvýšil dojezd z 90 km na 169 km při jízdě na kole rychlostí 23 až 24 km/h s jednou nabitou 520WH baterií. zkušební test ve Francii.