Papírové sáčky představují dostupnou ekologickou variantu obalových materiálů

Pokud hledáte vhodnou alternativu pro obalové materiály, pořiďte si papírové sáčky. Nezatěžují tolik naše životní prostředí. Výhod však mají mnohem více.

Proč používat papírové sáčky?

Ochráníte životní prostředí – papír je materiál, který je ekologický rozložitelný. Budete-li používat papírové sáčky, minimalizujete množství sáčků plastových, které daleko více zatěžují naše životní prostředí. Kromě toho se papír vyrábí z obnovitelných zdrojů a snáze se recykluje. Tím snižujete množství odpadu a šetříte přírodní zdroje. Papírové sáčky mají mnohem příjemnější vzhled i texturu. Nabízejí daleko všestrannější využití, jsou odolné a unesou vyšší váhu. Také jsou cenově dostupné a dají se používat opakovaně. Šetříte tak nejen přírodu, ale i svoje finance. Pokud máte možnost volby mezi papírovými a plastovými sáčky, měli byste zvážit použití papírových sáčků jako ekologičtější alternativu.

Na koho se obrátit?

Papírové sáčky nabízí firma Jarico. Na jejich e-shopu naleznete pevné, spolehlivé a kvalitní papírové sáčky, které nacházejí každodenní uplatnění. Pokud už nepůjdou používat, můžete je kompostovat v bioodpadu. Šetříte tak životní prostředí. Papírové sáčky z nabídky Jarico využijete v restauračních provozech, v obchodech či při prodeji rukodělných výrobků. Nabízený sortiment je opravdu široký. Volit můžete papírové sáčky různých typů a velikostí. K dostání na e-shopu jsou tradiční kupecké sáčky vyrobené z přírodního neběleného papíru, ale také jejich obdoba, svačinové sáčky z běleného papíru, které budou ideální především pro balení potravin nebo předmětů, jako jsou kosmetické produkty či papírenské výrobky. Potřebujete-li balit malé produkty, objednejte si sáčky lékárenské. Gastro provozy zajisté uvítají papírové sáčky určené třeba pro párky v rohlíku nebo hamburgery. Šikovným pomocníkem jsou i termo sáčky určené na drůbež. Ty dokonale udrží potraviny tepelně zpracované.

Jarico však nabízí produktů mnohem více. Mezi jinými například pokladní kotoučky. V nabídce naleznete kotoučky odolné a spolehlivé, zajišťující bezproblémový tisk.