Jak na organizaci společenské akce?

Chystáte se organizovat společenskou, kulturní, hudební či sportovní akci s větší účastí? Pak je pro vás prioritou zajistit potřebné zázemí jak pro účinkující, tak i pro návštěvníky. Je potřeba připravit vhodné a příjemné prostředí, aby vznikla pohodová atmosféra. Může vám s tím pomoci společnost ALFA CONTAINER Rent, která nabízí mobilní oplocení, toalety a pronájem kontejnerů.

Mobilní kontejnery

Jsou ideální volbou pro vytvoření potřebného zázemí. Lze je použít jako mobilní zázemí pro účinkující akce, jako vrátnice, šatnu, kancelář nebo zázemí pro kavárnu či rychlé občerstvení. Společnost nabízí k pronájmu i sanitární kontejnery opatřené vším potřebným. V nabídce naleznete přes 900 kontejnerů, které jsou připravené k okamžitému použití. Díky tomu, že lze kontejnery vzájemně propojit pomocí venkovních propojovacích kabelů, můžete si snadno nechat vytvořit sestavy či modulové objekty. Kvalitní a pevná konstrukce vám umožní vytvořit i objekty dvoupodlažní. Problém není ani s dodáním potřebného vybavení – schodiště, klimatizace a dokonce i základního nábytku.

Mobilní oplocení

Pronájem oplocení představuje ochranu proti nežádoucímu vniknutí do objektu. Pomáhá vymezit potřebný prostor a nízká varianta usměrňuje pohyb osob po areálu. Mobilní oplocení se skládá z jednoduchého systému panelů, branky a příslušenství a díky tomu představuje dokonale variabilního a nepostradatelného pomocníka na každou veřejnou akci. Lze jej nainstalovat téměř kamkoli.

Mobilní toalety

Každá veřejná akce si žádá i potřebné dočasné sociální zázemí. To zajistí pronájem mobilních toalet. Je to nejsnazší a nejrychlejší řešení. Lze si sjednat pronájem krátkodobý i dlouhodobý. Společnost je, díky své flexibilitě, schopná zajistit nadstandardní hygienické zázemí pro akce malého i velkého rozsahu. Nemusíte se starat ani o pravidelní servis a údržbu. Stejně tak desinfekci zajistí zaměstnanci společnosti. Bonusem jsou přijatelné ceny.