Chcete zažít příjemnou změnu ve stravování? Vyzkoušejte vegetariánské pokrmy

Všichni víme, že zdravá strava představuje základ pro naše zdraví. Ne každý se jí však řídí. Chcete-li vyzkoušet zdravé stravování, ochutnejte vegetariánskou stravu, která je chutná, s celou řadou zdravotních benefitů. Na vegetariánskou stravu se zaměřuje vegetariánská restaurace.

Jaké výhody nabízí vegetariánská strava?

Může mít pozitivní vliv na naše zdraví. Je bohatá na vlákninu, vitamíny, minerály a antioxidanty a tím může snížit riziko řady chronických onemocnění. Patří mezi ně obezita, diabetes typu 2, srdeční choroby a některé typy rakoviny. Díky tomu, že obsahuje malé množství nasycených tuků, může pomáhat se snižováním vysoké hladiny škodlivého cholesterolu v krvi. Podpoří zdravé trávení a zdravou střevní mikroflóru. To má na starosti vysoký obsah vlákniny. Vegetariánská strava je pestrá, rozmanitá a chutná a nabízí k ochutnání různé zajímavé chutě a kombinace. Poskytuje celou řadu potravin, které snadno nahradí maso.

Jestliže jste doposud neochutnali vegetariánskou stravu, zvažte tuto příležitost. Nebojte se objevovat nové kombinace a chutě.

Vegetariánská restaurace v Praze

Pokud chcete ochutnat změnu a vyzkoušet moderní udržitelnou gastronomii, zavítejte v Praze do vegetariánské restaurace Green Table, která si pro vás připravila pokrmy sezónní připravované z lokálních potravin. Tato vegetariánská restaurace nabízí pouze pokrmy čerstvé, zdravé a denně připravované přímo v restauraci. Neváhejte a ochutnejte kvalitní a zdravou stravu. Prohlédnete-li si jídelníček na jejich webu greentable.cz, naleznete na něm pestrý výběr vegetariánských pokrmů připravovaných ze surovin té nejvyšší kvality. Suroviny nakupují u lokálních dodavatelů. Každý týden je jídelníček sestavován tak, aby co nejvíce využíval sezónní potraviny.