3D tiskárna u vás doma? 3D tisk využívá v domácnosti stále více lidí

3D tisk je v současnosti jednou z nejoblíbenějších výrobních metod. Vzhledem k době tisku se příliš nehodí pro masovou produkci, ale například pro tisk speciálních věcí, prototypů a jedinečných děl je tento stroj jako stvořený. Pravděpodobně jste už slyšeli o 3D tiskárnách, které dokážou vytisknout dům, steak, složité součástky nebo třeba protézu. Stále více lidí si pořizuje 3D tiskárny domů, některé druhy 3D tiskáren jsou totiž velmi levné a dávají vám v domácnosti široké spektrum využití.

Pořiďte si domů vlastní 3D tiskárnu

S 3D tiskárnou si můžete tisknout věci pro zábavu, hračky, ale třeba také náhradní díly, pomůcky pro domácnost, dekorace a mnoho dalšího. V podstatě stačí cokoliv vymodelovat ve 3D a tiskárna promění vaši předlohu v realitu. 3D tiskárny jsou vhodné dokonce i pro ty, kteří ve 3D modelovat neumí. Na internetu je ke stažení nespočet předloh pro 3D tisk, které si můžete jen stáhnout a vytisknout.

Jakou 3D tiskárnu si ale pořídit a kde? V tuzemsku je specialistou na prodej 3D tiskáren internetový obchod eshop.sharplayers.cz. Nabízí dva nejoblíbenější druhy 3D tiskáren. První z nich jsou FDM 3D tiskárny, ty tisknou aditivní metodou za pomoci filamentů, které na sebe vrství vrstvu po vrstvě. Další jsou SLA 3D tiskárny, ty zase tisknou za pomoci fotosenzitivní pryskyřice která je vytvrzována za pomoci UV laseru. Oba druhy 3D tiskáren si můžete v eshopu výhodně pořídit. To ale není vše, kromě nich zde najdete vše další, bez čeho se neobejdete. Pořídíte zde širokou nabídku materiálů k 3D tisku, dále náhradní díly pro 3D tiskárny, konstrukční díly, příslušenství a vše pro vybavení dílny. Eshop vám pomůže získat vše potřebné k tomu, abyste se mohli 3D tisku naplno věnovat. Také se pro vás stane zdrojem všech potřebných informací, které potřebujete o 3D tisku vědět. Pokud vás tato technologie vždy fascinovala, neváhejte a zajistěte si vlastní 3D tiskárnu také.